Köszönet – Áloméj az Állatkertben
Az egyik szívbeteg gyermek édesanyja küldte az alábbi beszámolót az állatkerti éjről, aminek nagyon örültünk: “Köszönjük ezt az izgalmas estét a “Szívbeteg Gyermekek Védelmében”‘ Alapítványnak és a Fővárosi Állat- és …